Skleněná šachovnice IX. náchodský open
Ročník 2003
Mezinárodní šachový turnaj
Konečné pořadí
 

poř. los  hráč               stát  oddíl                   EloN   body    Prg   Bch
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.   7  Velecký Viktor      CZE  TJ Hronov               2089     7½    38½   50½
  2.   2  Ringel Zbyněk       CZE  Sokol Náchod            2208     7½    38½   50
  3.  10  Novotný Josef       CZE  Spartak Rychnov k.N.    2079     6½    36    50½
  4.  12  Čechura Petr        CZE  Sokol Náchod            2034     6½    32    45½
  5.   3  Louček Vlastimil    CZE  Pivovar Louny           2194     6     33½   52
  6.   8  Soural Jan          CZE  Pankrác Praha           2082     6     33½   51
  7.  11  Tichý Miroslav      CZE  Slavia Hradec Králové   2037     6     32½   50½
  8.   5  Horák Jiří          CZE  Slovan Jirkov           2158     6     31½   48½
  9.  25  Čeřovský Marek      CZE  TJ Dvůr Králové n.L.    1884     6     27    39½
 10.   9  Roško Luboš         CZE  Jiskra Jaroměř          2080     5½    33½   51½
 11.   4  Mlýnek Petr         CZE  Duras BVK Brno          2179     5½    30½   47½
 12.  14  Píše Jan            CZE  Lokomotiva Brno         2028     5½    30    47½
 13.  15  Fuchs František     CZE  Sokol Náchod            2012     5½    29½   46
 14.  16  Vondráček Jiří      CZE  Sokol Jakartovice       2007     5½    29    45½
 15.  29  Bažant Zdeněk       CZE  TJ Náchod               1849     5½    28½   46
 16.  24  Möller Kamil        CZE  Jiskra Jaroměř          1894     5½    27½   45½
 17.  23  Vrňata Jiří         CZE  Sokol Náchod            1917     5½    27½   43
 18.  26  Volek Radomír       CZE  Pivovar Louny           1877     5½    27½   38½
 19.  18  Klakurka Stanislav  CZE  Pivovar Louny           1990     5½    24½   43
 20.  13  Soural Karel        CZE  TJ Náchod               2030     5     29½   50½
 21.  43  Mrověc Jan          CZE  Sokol Náchod            1673     5     27    44½
 22.  20  Gogela Jan          CZE  TJ Hronov               1955     5     26½   46
 23.  27  Bednář Jiří         CZE  TJ Náchod               1865     5     25    40½
 24.  28  Tomíšek Petr        CZE  Pankrác Praha           1860     5     23½   36½
 25.  32  Volf Milan          CZE  TJ Dvůr Králové n.L.    1830     5     23    42
 26.  45  Bém David           CZE  TJ Dvůr Králové n.L.    1648     5     22½   44½
 27.  41  Svída Rostislav     CZE  TJ Dvůr Králové n.L.    1687     5     19½   39
 28.  34  Neubauer Vilém      CZE  Lokomotiva Trutnov      1820     4½    26    44½
 29.  21  Procházka Jan       CZE  TJ Hronov               1950     4½    24½   41
 30.  36  Palla Rostislav     CZE  Spartak Rychnov n.K.    1768     4½    20    40½
 31.   6  Stanczyk Lech       POL  Hetman Koszalin         2113     4½    20    39
 32.  49  Škoda Adam          CZE  Slovan Broumov          1542     4½    19½   36
 33.  39  Burdilák Milan      CZE  TJ Náchod               1714     4½    18½   35½
 34.  37  Brázda Antonín      CZE  Pivovar Louny           1767     4½    18    38½
 35.  35  Kánský Josef        CZE  TJ Náchod               1787     4     22    41½
 36.  19  Folta Jaroslav      CZE  Baník Habartov          1963     4     22    40
 37.  52  Přibyl Jaroslav     CZE  Slovan Broumov          1523     4     21    39
 38.  17  Nisztuk Michal      POL  Slupsk                  2000     4     20    32½
 39.  31  Pinkava Josef       CZE  TJ Hronov               1839     4     19    35
 40.  46  Vágner Patrik       CZE  Sokol Náchod            1616     4     18½   34½
 41.  40  Vavroušek Petr      CZE  Bohemia Poděbrady       1700     4     18    34½
 42.  50  Kuru Martin         CZE  Sokol Náchod            1531     4     17½   33
 43.  44  Hepnar David        CZE  Sokol Náchod            1672     4     16    30½
 44.  48  Zimovčák Zdeněk     CZE  Praha                   1559     4     14    29½
 45.   1  Pakosta Stanislav   CZE  Tesla Karlín            2210     3½    27    40
 46.  30  Kotyza Bohumil      CZE  Spartak Rychnov n.K.    1841     3½    23    42
 47.  22  Nývlt Otto          CZE  TJ Náchod               1939     3½    21½   41½
 48.  54  Matějček Jiří       CZE  Lokomotiva Zábřeh       1412     3½    15½   37
 49.  55  Back Tomáš          CZE  Jiskra Jaroměř          1392     3½    13    36
 50.  33  Jánský Pavel        CZE  Jiskra Česká Skalice    1823     3     17½   41½
 51.  59  Madarasz Lukáš      CZE  Sokol Náchod            1350*    3     14    33
 52.  51  Chmelař Vítězslav   CZE  Spartak Rychnov n.K.    1526     3     13½   34½
 53.  58  Daxner Petr         CZE  Jiskra Jaroměř          1350*    3     12    33
 54.  56  Kříž Martin         CZE  Žďas Žďár nad Sázavou   1345     3      10    32
 55.  38  Dusbaba Petr        CZE  TJ Náchod               1767     2½    13½   34
 56.  60  Mrověc Pavel        CZE  Sokol Náchod            1350*    2½     5½   24
 57.  53  Horníček Jan        CZE  Spartak Rychnov n.K.    1428     2     14    36½
 58.  42  Mata Michal         CZE  Sokol Náchod            1674     2     12    35
 59.  57  Balcar Jiří         CZE  TJ Náchod               1350*    2      7    24½
 60.  47  Chmelař Josef       CZE  Sokol Bohnice Praha     1604     1      7    31½