Skleněná šachovnice IX. náchodský open
Ročník 2003
Mezinárodní šachový turnaj
Startovní listina
Nasazení
 
 1. Pakosta Stanislav  26.02.1943 CZE Tesla Karlín          2210 
 2. Ringel Zbyněk      19.03.1979 CZE Sokol Náchod          2208 
 3. Louček Vlastimil   22.01.1975 CZE Pivovar Louny         2194 
 4. Mlýnek Petr        06.08.1943 CZE Duras BVK Brno        2179 
 5. Horák Jiří         29.05.1958 CZE Slovan Jirkov         2158 
 6. Stanczyk Lech      13.04.1936 POL Hetman Koszalin       2113 
 7. Velecký Viktor     10.02.1974 CZE TJ Hronov             2089 
 8. Soural Jan         04.07.1976 CZE Pankrác Praha         2082 
 9. Roško Luboš        19.04.1987 CZE Jiskra Jaroměř        2080 
10. Novotný Josef      03.01.1951 CZE Spartak Rychnov n.K.  2079 
11. Tichý Miroslav     02.06.1959 CZE Slavia Hradec Králové 2037 
12. Čechura Petr       14.01.1979 CZE Sokol Náchod          2034 
13. Soural Karel       09.09.1950 CZE TJ Náchod             2030 
14. Píše Jan           26.03.1939 CZE Lokomotiva Brno       2028 
15. Fuchs František    13.08.1948 CZE Sokol Náchod          2012 
16. Vondráček Jiří     26.02.1959 CZE Sokol Jakartovice     2007 
17. Nisztuk Michal     21.12.1957 POL Slupsk                2000 
18. Klakurka Stanislav 14.02.1969 CZE Pivovar Louny         1990 
19. Folta Jaroslav     07.05.1942 CZE Baník Habartov        1963 
20. Gogela Jan         04.02.1980 CZE TJ Hronov             1955 
21. Procházka Jan      14.07.1974 CZE TJ Hronov             1950 
22. Nývlt Otto         29.08.1962 CZE TJ Náchod             1939 
23. Vrňata Jiří        23.06.1980 CZE Sokol Náchod          1917 
24. Möller Kamil       22.02.1971 CZE Jiskra Jaroměř        1894 
25. Čeřovský Marek     03.06.1981 CZE TJ Dvůr Králové n.L.  1884 
26. Volek Radomír      05.07.1972 CZE Pivovar Louny         1877 
27. Bednář Jiří        23.08.1953 CZE TJ Náchod             1865 
28. Tomíšek Petr       29.07.1953 CZE Pankrác Praha         1860 
29. Bažant Zdeněk      05.10.1930 CZE TJ Náchod             1849 
30. Kotyza Bohumil     11.09.1955 CZE Spartak Rychnov n.K.  1841 
31. Pinkava Josef      17.07.1977 CZE TJ Hronov             1839 
32. Volf Milan         25.07.1950 CZE TJ Dvůr Králové n.L.  1830 
33. Jánský Pavel       08.12.1948 CZE Jiskra Česká Skalice  1823 
34. Neubauer Vilém     22.06.1943 CZE Lokomotiva Trutnov    1820 
35. Kánský Josef       15.12.1938 CZE TJ Náchod             1787 
36. Palla Rostislav    11.08.1948 CZE Spartak Rychnov n.K.  1768 
37. Brázda Antonín     11.03.1945 CZE Pivovar Louny         1767 
38. Dusbaba Petr       20.05.1953 CZE TJ Náchod             1767 
39. Burdilák Milan     22.08.1952 CZE TJ Náchod             1714 
40. Vavroušek Petr     14.07.1942 CZE Bohemia Poděbrady     1700 
41. Svída Rostislav    07.07.1961 CZE TJ Dvůr Králové n.L.  1687 
42. Mata Michal        15.11.1989 CZE Sokol Náchod          1674 
43. Mrověc Jan         02.12.1988 CZE Sokol Náchod          1673 
44. Hepnar David       15.10.1982 CZE Sokol Náchod          1672 
45. Bém David          23.04.1976 CZE TJ Dvůr Králové n.L.  1648 
46. Vágner Patrik      22.03.1979 CZE Sokol Náchod          1616 
47. Chmelař Josef      01.05.1954 CZE Sokol Bohnice Praha   1604 
48. Zimovčák Zdeněk    29.07.1977 CZE Praha                 1559 
49. Škoda Adam         16.11.1984 CZE Slovan Broumov        1542 
50. Kuru Martin        09.12.1975 CZE TJ Náchod             1531 
51. Chmelař Vítězslav  18.06.1987 CZE Spartak Rychnov n.K.  1526 
52. Přibyl Jaroslav    06.12.1982 CZE Slovan Broumov        1523 
53. Horníček Jiří      10.01.1962 CZE Spartak Rychnov n.K.  1428 
54. Matějček Jiří      04.04.1949 CZE Lokomotiva Zábřeh     1412 
55. Back Tomáš         11.07.1987 CZE Jiskra Jaroměř        1392 
56. Kříž Martin        22.08.1978 CZE Žďas Žďár nad Sázavou 1345 
57. Balcar Jiří        01.08.1954 CZE TJ Náchod             1350* 
58. Daxner Petr        21.01.1994 CZE Jiskra Jaroměř        1350*  
59. Madarasz Lukáš     24.07.1985 CZE Sokol Náchod          1350* 
60. Mrověc Pavel       28.05.1990 CZE Sokol Náchod          1350*